W związku ze zmianami w podstawie programowej kształcenia ogólnego, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące programowania:

Programowanie w języku Baltie

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek począwszy od 7 marca 2017 r., godz. 14.30.

Moduł I – pierwsze kroki w środowisku Baltie (5 godzin: 2 godziny wykładu + 3 godziny ćwiczeń – koszt 250 zł/os.)

Moduł II – układanie i programowanie algorytmów na w klasach 1-4 (8 godzin: 3 godziny wykładu + 5 godzin ćwiczeń – koszt 350 zł/os.)

Moduł III – układanie i programowanie algorytmów na w klasach 5-8 (10 godzin: 4 godziny wykładu + 6 godzin ćwiczeń – koszt 500 zł/os.)

Scratch – programowanie wizualne

Zajęcia odbywają się we wtorek co dwa tygodnie począwszy od 14 marca 2017 r., godz. 14.30

Programowanie dla klas 7 i 8 (Java i C++)

Zajęcia odbywają się we wtorek co 2 tygodnie począwszy od 21 marca 2017 r., godz. 14.30

Koszt udziału w 5-godzinnych warsztatach (I moduł) wynosi 250 zł/os.
Zajęcia odbywają się w siedzibie ECKUM przy ul. Jęczmiennej 9 w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Więcej informacji o prowadzonych kursach, szkoleniach znajduje się na stronie internetowej Europejskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego

"Programowanie w języku wizualnym Baltie" (I moduł)

Warsztaty komputerowe odbędą się 9 listopada o godz.15:00 w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Jęczmiennej 9 (I piętro, sala komputerowa nr 3)

Koszt udziału w 5-godzinnych warsztatach wynosi 250 zł/os.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

- telefonicznego: 12 662 7007

- mailowego: eckum@up.krakow.pl

W ramach VII edycji Małopolskiego Dnia Uczenia się, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Partnerami, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty:

9 czerwca 2017

• 14.30–16.00 – Wykorzystanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy nauczyciela. Warsztaty komputerowe w zakresie tworzenia nowoczesnego i multimedialnego środowiska dydaktycznego
  • 16.15–18.00 – Programowanie dla nauczycieli. Warsztaty komputerowe poświęcone programowaniu wizualnemu w języku Baltie

Zapisy: tel. 12 662 70 07, eckum@up.krakow.pl

Szczegółowy harmonogram wydarzenia

VII Małopolski Dzień Uczenia się, 6 czerwca 2017

W ramach 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK), którego regionalnym koordynatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty:

18 października 2017 r.

14.00–15.30 – Narzędzia online wspomagające pracę nauczyciela. Warsztaty komputerowe poświęcone praktycznemu wykorzystaniu bezpłatnych narzędzi online w pracy dydaktycznej.

15.45–17.00 – Programowanie dla nauczycieli. Warsztaty komputerowe poświęcone programowaniu wizualnemu w języku Baltie.

Warsztaty odbędą się w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Jęczmiennej 9.

Zapisy: tel. 12 662 70 07, eckum@up.krakow.pl

W tym roku hasło przewodnie OTK brzmi: „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”, a jego obchody przypadają na trzeci tydzień października (16–22 października 2017 r.).

Program 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017

Baner 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (16–22 października 2017 r.)

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla nauczycieli dotyczące możliwości wykorzystywania mediów i nowoczesnych technologii w edukacji.

Warsztaty odbędą się w dniu 27 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Są one częścią VII Międzynarodowego Seminarium „Nauka – Społeczeństwo – Dydaktyka” (27-28 kwietnia 2017 r.).

Nauczyciele zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach lub całości seminarium proszeni są o potwierdzenie obecności do dnia 26 kwietnia 2017 r. pod numerem telefonu 12 662 60 91.

Program VII Międzynarodowego Seminarium „Nauka – Społeczeństwo – Dydaktyka”, 27-28 kwietnia 2017 r. (PDF 238 KB)

Program warsztatów „Jak wykorzystać media i nowoczesne technologie w edukacji?”, 27 kwietnia 2017 r. (PDF 536 KB)