Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Rekrutacja

Rekrutacja na studia

Wystawa „Dla ludzi dla przyrody”
Biblioteka Główna zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej pt. „Dla ludzi dla przyrody”, prezentującej efekty projektów na rzecz ochrony przyrody, finansowanych ze środków Unii Europejskiej i wdrażanych przez Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych.
więcej...
Czasopismo „Przedsiębiorczość - Edukacja” w bazie ERIH PLUS
Czasopismo „Przedsiębiorczość – Edukacja” (ang. tytuł: Entrepreneurship-Education) wydawane staraniem Zakładu Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zostało pozytywnie ocenione i przyjęte w dn. 27 maja 2015 r. do bazy ERIH PLUS. Więcej informacji o czasopiśmie www.p-e.up.krakow.pl
II Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: „Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym”
W dniu 13 maja 2015 r. odbyło się II Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym zorganizowane przez Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego oraz Instytut Badawczy NASK.
więcej...
XV Festiwal Nauki w Krakowie „Oświeć się!”
XV Festiwal Nauki w Krakowie 2015 już za nami. Dziękujemy wszystkim za bardzo liczny udział w wydarzeniach festiwalowych! Zapraszamy do obejrzenia kronik filmowych i galerii zdjęć.
więcej...
V Ogólnouczelniane Dyktando o tytuł Mistrza Ortografii Uniwersytetu Pedagogicznego
Dyrekcja Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – nie ustając w wysiłkach, by jeszcze bardziej propagować poprawną polszczyznę tam, gdzie się tylko da – zaprasza studentki i studentów wszystkich wydziałów, kierunków i specjalności oraz pracowników naukowych i administracyjnych do wzięcia udziału w V Ogólnouczelnianym Dyktandzie o tytuł Mistrza Ortografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Jego Magnificencja prof. dr hab. Michał Śliwa.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Jubileusz 70-lecia Uniwersytetu Pedagogicznego
Festiwal Nauki w Krakowie 2015
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©