Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
InformacjeERASMUS+ INFO DAY 2015
Sekcja ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów Uniwersytetu Pedagogicznego do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym INFO DAY, które odbędzie się 3 grudnia 2015 r. w Audytorium im. prof. Danka (budynek główny UP, ul. Podchorążych 2) w godz. 11.00-13.00.
więcej...
Wyróżnienie dla Uniwersytetu Pedagogicznego w konkursie PRODOK 2015
Uniwersytet Pedagogiczny otrzymał wyróżnienie dla najbardziej prodoktoranckiej uczelni pedagogicznej w Polsce! Wręczenie nagród miało miejsce w dniu 19 listopada 2015 r. w Warszawie podczas uroczystej gali finałowej ósmej edycji konkursu na „Najbardziej Prodoktorancką Uczelnię – PRODOK 2015”.
więcej...
Wzór na dobre studia
Kończący się okres wydatkowania środków UE w latach 2007-2013 jest okazją do podsumowań. Wśród wielu projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL) realizowanych przez Uniwersytet Pedagogiczny znalazł się projekt „Wzornictwo, Innowacja, Społeczeństwo”, oferujący wsparcie studentom I stopnia kierunku wzornictwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego.
więcej...
Anna Poduszyńska finalistką Konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2015
Mgr Anna Poduszyńska, doktorantka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, zakwalifikowała się do finału Konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2015.
więcej...
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015 na Uniwersytecie Pedagogicznym zakończony!
W dniach 16-22 listopada 2015 r. miał miejsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. Uniwersytet Pedagogiczny po raz kolejny włączył się w jego organizację i był jednym z partnerów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w realizacji tego przedsięwzięcia.
więcej...
Wyniki konkursów Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki przedstawiło wyniki konkursów ogłoszonych w dniu 15 marca 2015 r. Wśród wniosków zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu Sonata 9 znalazły się dwa projekty badawcze pracowników naszej Uczelni.
więcej...
Anna Kubiak z Wydziału Filologicznego UP „Studentką Listopada”
W dniu 17 listopada 2015 r. jury konkursu „Student Miesiąca i Student Roku” spośród kandydatów ubiegających się o tytuł „Studenta Miesiąca” wybrało Annę Kubiak – studentkę I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku filologia, spec. filologia angielska – nowe technologie w przekładzie.
więcej...
Mikołajkowy Maraton Zumby w Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz pracowników na Mikołajkowy Maraton Zumby. Już 6 grudnia br. w godzinach 16.00-19.00. Wstęp wolny.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Wirtualna Uczelnia
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©