Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu

 
XI Międzynarodowa Olimpiada Geograficzna (IGEO)
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne (PTG) - Komitet Główny Olimpiady Geograficznej informują o organizacji XI Międzynarodowej Olimpiady Geograficznej (IGEO) w Krakowie, która odbędzie w dniach 12-18 sierpnia 2014 r. na terenie Uczelni przy ul. Podchorążych 2.
więcej...
Wywiad z Dyrektorem Ośrodka Badań nad Mediami
Redakcja Radia „Spektrum” zaprasza do wysłuchania rozmowy z prof. Agnieszką Ogonowską, dyrektorem nowo powstałego Ośrodka Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego. O misji Ośrodka i jego wartości dla studentów i pracowników UP rozmawiała Małgorzata Boguń.
więcej...
Obóz Adaptacyjny 2014
Samorząd Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów pierwszego roku  studiów licencjackich na Obóz Adaptacyjny 2014, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 4-7 września 2014 r.
więcej...
Nagroda Docendo Meritis
Informujemy, że Senat Uniwersytetu Pedagogicznego przyjął Regulamin Nagrody Docendo Meritis dla nauczycieli akademickich za wybitne osiągnięcia w dydaktyce.
więcej...
Pakt dla Horyzontu 2020
Informujemy, że Uniwersytet Pedagogiczny jest jednym z sygnatariuszy Paktu dla Horyzontu 2020. W ramach podpisanego dokumentu Uczelnia zobowiązuje się do wspierania i aktywizacji zespołów badawczych w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej.
więcej...
Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015
Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015.
więcej...
Konkurs „Małopolski Inkubator Pomysłowości"
Informujemy, że rozpoczęła się czwarta edycja konkursu „Małopolski Inkubator Pomysłowości". Jego adresatami są doktoranci małopolskich uczelni oraz placówek naukowych.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©