Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu

 
Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 dla studentów I lat studiów stacjonarnych
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem inauguracji roku akademickiego 2014/2015 dla studentów I lat studiów stacjonarnych, która odbędzie w dniu 1 października 2014 r.
więcej...
Treningi z KU AZS UP
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych naszej Uczelni na treningi sekcji sportowych w sezonie 2014/2015.
więcej...
Międzynarodowa konferencja Risk Factors of Food Chain 2014
Instytut Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do wzięcia udziału w XIV Międzynarodowej Konferencji „Risk Factors of Food Chain”, która odbędzie się w dniach 9-10 października w Jaworzu koło Bielska-Białej.
więcej...
Wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu
Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na wystawę zorganizowaną z okazji siedemdziesiątej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Ekspozycja prezentuje bogatą kolekcję książkową oraz eksponaty wypożyczone z Muzeum Armii Krajowej im. Emila Fieldorfa-Nila w Krakowie.
więcej...
Kongres Edukacji Medialnej
Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do udziału w I Kongresie Edukacji Medialnej, który odbędzie się w dniach 25-26 września 2014 r. w budynku głównym Uczelni przy ul. Podchorążych 2.
więcej...
Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku
Informujemy, że uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku odbędzie się 2 października 2014 r. o godz. 14.00 w auli Wydziału Pedagogicznego przy ul. Ingardena 4. Zapraszamy!
Tytuł Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich dla Dra Tomasza Rachwała
Miło nam poinformować, że w dniu 25 września Dr Tomasz Rachwał, Kierownik Zakładu Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Instytutu Geografii, podczas uroczystej Gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce otrzymał tytuł Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich w uznaniu za zasługi w promowaniu Polski jako miejsca międzynarodowych konferencji.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©