Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 18 maja 2018 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Zespół ds. Personalizacji zawiadamia, że w dniach 30 kwietnia, 2 oraz 4 maja 2018 r. nie będzie możliwości przedłużenia ważności legitymacji studenckich i doktoranckich.

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się pierwsza tura wyboru Wykładów Ogólnouczelnianych. Druga tura zapisów potrwa od 28 lutego do 3 marca 2018.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie o Nagrodę Wojewody Wielkopolskiego na najlepszą pracę magisterską i doktorską na temat znaczenia rodziny dla funkcjonowania i rozwoju ładu społecznego w różnych jego wymiarach „Rodzina – Społeczeństwo – Przyszłość”.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zapraszamy do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tegorocznej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich studentów na chwilę wytchnienia w trakcie sesji. Od 12 do 18 lutego 2018 r. każdy student może skorzystać z godzinnych zajęć fitness za darmo (wystarczy mieć przy sobie legitymację studencką).

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu. W ramach projektu należy odpowiedzieć na pytanie „Co chciałbym zmienić w Polsce?”.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie organizuje kolejną edycję „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową I i II stopnia w dziedzinie transportu” dla absolwentów wyższych uczelni Krakowa. Do udziału w konkursie można zgłaszać prace, które zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. i spełniają wymagania Regulaminu Konkursu.

Kilka dni temu została ogłoszona druga edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych, organizowanego przez Urząd Zamówień Publicznych, Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu.