24 lutego 2017 r. w Sali Senackiej Uniwersytetu Pedagogicznego odbyło się spotkanie Rady Programowej XVII edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

22 lutego 2017 r. w Ośrodku Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych odbyło się pierwsze w tym roku kalendarzowym seminarium z cyklu konferencji w ramach Regionalnej Sieci Współpracy Szkół Ćwiczeń dla dyrektorów i nauczycieli.

21 lutego 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Brat Albert w twórczości osób niepełnosprawnych”, zorganizowanej przez Bibliotekę Główną UP oraz Fundację im. Brata Alberta w Radwanowicach.

Dyrektor Instytutu Biologii dr hab. Andrzej Rzepka, prof. UP otrzymał Złoty Medal „Pro Mari Nostro” za zasługi dla Ligi Morskiej i Rzecznej.

Serdecznie zapraszamy Dyrektorów i Nauczycieli na pierwsze w tym roku kalendarzowym seminarium z cyklu konferencji w ramach Regionalnej Sieci Współpracy Szkół Ćwiczeń.

Biblioteka Główna oraz Fundacja im. Brata Alberta w Radwanowicach zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Brat Albert w twórczości osób niepełnosprawnych”.

16 lutego 2017 r. na naszej Uczelni gościła Corinne Wilson, menedżerka Gheorghe Zamfira, światowej sławy rumuńskiego artysty, grającego na fletni Pana.

W dniach 21-22 lutego 2017 r. na terenie Uniwersytetu Pedagogicznego odbędzie się zbiórka środków pielęgnacyjnych i pieniężnych na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

W poniedziałek, 13 lutego 2017 r., Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie odwiedził Stanisław Markowski, wybitny fotograf dokumentalista, autor zdjęć z okresu stanu wojennego.

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na promocję książki Mariusza W. Majewskiego pt. „Rozwój motoryzacji w Drugiej Rzeczypospolitej”.