Logo Instytutu Filozofii i Socjologii UPSamodzielna Pracownia Badań Społecznych, powołana w strukturze Instytutu Filozofii i Socjologii na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, prowadzi działalność badawczą i analityczną dotyczącą problematyki społecznej, gospodarczej i politycznej.

Pracownia wyposażona jest w nowoczesną infrastrukturę i oprogramowanie umożliwiające realizację dużych projektów z zakresu badań społecznych w oparciu o najnowsze technologie i procedury metodologiczne stosowane w najlepszych ośrodkach badawczych w Polsce i Europie.

Zespół Pracowni Badań Społecznych to wysoko wykwalifikowana kadra ekspertów i specjalistów z dużym kapitałem wiedzy oraz doświadczenia praktycznego, ściśle współpracująca z renomowanymi ośrodkami naukowymi i badawczymi w Polsce i za granicą.

Szeroki wachlarz profesjonalnych analiz, badań i ekspertyz realizowany jest zgodnie z zasadami poprawności metodologicznej.

Zakres i sposób realizacji usługi jest dostosowywany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klienta.

Pracownia Badań Społecznych gwarantuje profesjonalizm w realizacji usług. Trafność doboru metod i technik, rzetelność doboru próby, terminowość wykonania zamówienia oraz konkurencyjne ceny to dodatkowe atuty Pracowni.

Pracownia Badań Społecznych posiada bogatą ofertę dla:

• instytucji publicznych odpowiedzialnych za kreowanie polityki społecznej
  • instytucji rynku pracy
  • sektora kultury,
  • sektora edukacji
  • sektora B&R
  • mediów
  • sektora kreatywnego
  • biznesu, w tym zwłaszcza dla: sklepów, restauracji, biur podróży, producentów oprogramowania, obiektów hotelowych, placówek rekreacyjnych
  • sektora pozarządowego

Pracownia Badań Społecznych specjalizuje się w realizacji:

Rodzaje i techniki badań: