Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka, w związku z Juwenaliami, 17 maja 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 18 kwietnia 2019 r. od godziny 13.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił konkurs na finansowanie projektów badawczych w ramach 8. edycji programu „Diamentowy Grant”.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka, w związku z Korowodem Juwenaliowym, 24 maja 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Powyższa informacja dotyczy studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Informujemy, że rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich w roku akademickim 2019/2020.

Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów w semestrze letnim zaplanowane wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu.

1–5 kwietnia 2019 r. studenci naszej uczelni organizują akcję w ramach X edycji projektu Helpers’ Generation fundacji DKMS. Podczas tego wydarzenia studenci, wykładowcy i wszyscy zainteresowani będą mieli szansę zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. W ten sposób będziemy mieli szansę pomóc pacjentom chorym na nowotwory krwi.