Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza na I Spotkanie z cyklu: Zdrowie psychiczne.

Biblioteka Główna oraz Instytut Neofilologii zapraszają na koncert jednego z bardziej oryginalnych zespołów polskiej sceny „world music” - BELTAINE.

Na muzyczno-taneczne show  porywających irlandzkich pieśni, ballad i romansów zapraszamy już 12 kwietnia 2018 r o godz. 19:00 do Auli Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy ul. Podchorążych 2.

10 lutego 2018 r. w siedzibie Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń Uniwersytetu Pedagogicznego (Fort Skotniki przy ul. Kozienickiej 24) odbędzie się uroczystość upamiętniająca 78. rocznicę pierwszej masowej deportacji obywateli polskich w głąb ZSRS.

11 maja 2018 r. pracownicy Centrum Sportu i Rekreacji mgr Paweł Leja oraz dr Łukasz Lic już po raz piąty zorganizowali Turniej Minisiatkówki dla szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział blisko 40 uczniów ze szkół podstawowych Krakowa oraz Wieliczki. Na pływalni mgr Zbigniew Birnbaum zorganizował zawody pływackie dla szkół gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 30 osób.

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie poszukuje szachistów chcących wziąć udział w drużynowym turnieju szachowym rozgrywanym w ramach XVIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów do budowania kultury jakości kształcenia na naszej Uczelni.

W związku z realizacją projektu „Kreatywni, innowacyjni, z doświadczeniem” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 24 stycznia 2018 r. ogłaszamy rekrutację do Projektu.