Trwa rekrutacja śródroczna 2020/2021Jeszcze macie szansę zostać studentami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Już w styczniu rozpoczniemy rekrutację śródrocznąJuż 15 stycznia rozpoczniemy nabór na studia w rekrutacji śródrocznej dla kandydatek i kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć studia w lutym 2021 roku.

Cykl zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół średnich „Zaproś wykładowcę”Mamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

Składanie wniosków stypendialnych w systemie NAWANarodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w systemie teleinformatycznym NAWA został uruchomiony wniosek stypendialny dla studentów objętych projektem „Solidarni ze studentami”.

Zapraszamy pasjonatów biologii na seminaria naukoweInstytut Biologii naszego Uniwersytetu serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką, nauczycieli i uczniów oraz każdego zainteresowanego szeroko rozumianą biologią na seminaria naukowe w trzecią środę każdego miesiąca.