Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 10 listopada 2017 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 13 kwietnia 2017 r. (czwartek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia, w związku z Juwenaliami, dzień 12 maja 2017 r. (piątek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Rusza kolejna edycja konkursu o „Nagrodę im. Tadeusza Tertila” adresowanego do absolwentów uczelni wyższych zamieszkałych w Tarnowie lub powiecie tarnowskim.

Rozpoczęła się właśnie kolejna, 12. edycja konkursu Tadeusza Tertila na pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub powiatem tarnowskim.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka, w związku z Juwenaliami, 17 maja 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.