I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego
pl. Na Groblach 9, 31-101 Kraków

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
os. Wysokie 6, 31-818 Kraków

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
ul. Grzegórzecka 24, 31-531 Kraków

IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego
ul. Czapińskiego 5, 30-048 Kraków

X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Wróblewskiego 8, 31-148 Kraków

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte
ul. Sądowa 4, 31-542 Kraków

XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
al. Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków

XLI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego
Rynek Kleparski 18, 31-150 Kraków

Liceum Ogólnokształcące nr XLIV im. ks. Stanisława Konarskiego
ul. Bernardyńska 7, 31-069 Kraków

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio
os. Jagiellońskie 17, 31-833 Kraków

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
pl. ks. A. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego
ul. Konfederatów Barskich 29, 32-700 Bochnia

V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka
ul. Rejtana 20, 33-100 Tarnów

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
ul. Zdrojowa 11, 34-450 Krościenko nad Dunajcem

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
ul. Słowackiego 2, 34-300 Żywiec

Da Vinci's International Schools
ul. Pilotów 4c, 31-462 Kraków

XXX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego
os. Dywizjonu 303 bl. 66, 31-875 Kraków

XVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
os. Willowe 1, 31-901 Kraków

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
ul. Myśliwska 64, 30-718 Kraków

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
ul. Miodowa 36, 31-052 Kraków

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11
ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. św. Marka 34, 31-024 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha
ul. Strzelców 5a, 31-422 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Topolowa 22, 31-506 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków
al. Kijowska 8, 30-079 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka
al. Kijowska 3, 30-079 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 18 im. św. Anny
ul. Półkole 11, 31-559 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły
ul. Batalionu „Skała” AK 12, 31-272 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. mjr Henryka Sucharskiego
ul. Chmielowskiego 1, 31-067 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga
ul. Ignacego Krasickiego 34, 30-503 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego
ul. Konfederacka 12, 30-306 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 31 im. dr. Henryka Jordana
ul. Bolesława Prusa 18, 30-117 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego
ul. Konarskiego 2, 30-049 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza
ul. Mazowiecka 70, 30-019 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego
ul. Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera
ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Kościuszki
ul. Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka
ul. Kaczorówka 4, 31-264 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego
os. Na Skarpie 8, 31-909 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla
ul. Szlachtowskiego 31, 30-132 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena
os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 103 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
os. Kolorowe 29, 31-941 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
os. Słoneczne 12, 31-957 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 106 im. Artura Grottgera
ul. Litewska 34, 30-014 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 113 im. Leopolda Węgrzynowicza
ul. Stachiewicza 33, 31-328 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej
ul. Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939
os. Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. Bujaka 15, 30-611 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego
ul. Lipińskiego 2, 30-349 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 155 im. św. Jadwigi Królowej
os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-863 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. Juliana Aleksandrowicza
ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP
ul. Michałowskiego 10, 31-126 Kraków

Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego
os. Niepodległości 19, 31-862 Kraków

WIERCHY Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik
ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

ŹRÓDŁO Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik
ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej
ul. Łokietka 60, 31-334 Kraków

Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej w Babicach
Babice, ul. Różana 23, 32-600 Oświęcim

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju
ul. Dietla 5, 34-700 Rabka-Zdrój

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Skawinie
ul. Witosa 4, 32-050 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy
ul. Główna 116, 33-460 Kraków

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
ul. Tysiąclecia 17, 32-440 Sułkowice

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
ul. Stelmachów 137, 31-349 Kraków

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1, 32-091 Michałowice

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza w Raciborowicach
ul. Jana Długosza, 36 32-091 Raciborowice

Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych
Więcławice Stare, ul. św. Jakuba 94, 32-091 Michałowice

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej
os. Dywizjonu 303 bl. 66, 31-875 Kraków

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie
ul. Kamieńskiego 49, 30-644 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
ul. Złoty Róg 30, 30-095 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Profesora Akademii Krakowskiej św. Jana Kantego
ul. Na Błonie 15 b, 30-147 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9
ul. Seniorów Lotnictwa 5, 31-455 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
ul. Kazimierza Odnowiciela 2, 31-481 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie z oddziałami integracyjnymi
ul. Mirtowa 2, 30-698 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7
ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika
ul. Grochowska 20, 31-521 Kraków

Zespół Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera
ul. Grochowa 23, 30-731 Kraków

Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego
ul. J. Piłsudskiego 81, 34-600 Limanowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Jagiellońska 8, 32-400 Myślenice

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja
ul. Żeromskiego 17, 32-400 Myślenice

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
ul. Tarnowska 23, 33-160 Ryglice

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
ul. Okulickiego 2, 32-800 Brzesko

Zespół Szkół w Przegini
Przeginia 403, 42-048 Przeginia

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Studenckiego Komitetu Solidarności
os. Szkolne 18, 31-977 Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce
ul. Dworcowa 17, 34-360 Milówka

Zespół Szkół w Jerzmanowicach
ul. Szkolna 2, 32-048 Jerzmanowice