Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty języka gruzińskiego.

Zapraszamy doktorantów do skorzystania z oferty wykładów przygotowujących do egzaminu doktorskiego z dyscypliny dodatkowej.

Orkiestra Uniwersytetu Pedagogicznego ogłasza nabór do sekcji smyczkowej.

W związku z modernizacją oprogramowania systemu OPTICAMP w dniach 7–11 listopada 2016 r. nie będzie możliwości dokonywania prolongaty studenckiej oraz doktoranckiej legitymacji elektronicznej.

Do 30 listopada 2016 r. można zgłaszać kandydatów do 7. edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Z przyjemnością informujemy, że siedmioro studentów i dwoje doktorantów naszej Uczelni otrzymało prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.