Drodzy Maturzyści…
w tym roku Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego odbędzie się w wirtualnej rzeczywistości. Czekać będą na was studenci, przedstawiciele Biura Rekrutacji i poszczególnych kierunków.

Spotkajmy się na oficjalnej stronie FB Uniwersytetu Pedagogicznego oraz stronie wydarzenia 21 kwietnia 2020 roku o godzinie 16.00.

Zachęcamy także do dołączenia do naszej grupy na portalu społecznościowym Facebook UP: rekrutacja. Tam również będziemy odpowiadać na nurtujące Was pytania.

Informacje dotyczące Dnia Otwartego można uzyskać w Biurze Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego.

Biuro Promicji
telefon 12 662 61 67
promocja@up.krakow.pl

O kryteria przyjęć na wszystkie kierunki studiów, o zasady przeliczania wyników egzaminu maturalnego, a także o wymagane w procesie rekrutacji dokumenty możecie zapytać pracowników Biura Rekrutacji.

Biuro Rekrutacji
telefon 12 662 60 93