Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 10 listopada 2017 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Do 18 czerwca 2017 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 20 tys. zł oraz 10 nagród finałowych. Zapraszamy wszystkich młodych naukowców do wzięcia udziału w konkursie.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia, w związku z Juwenaliami, dzień 12 maja 2017 r. (piątek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dni 2 i 3 listopada 2017 r. będą wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 13 kwietnia 2017 r. (czwartek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 2 stycznia 2017 r. (poniedziałek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.