Rozpoczęła się właśnie kolejna, 12. edycja konkursu Tadeusza Tertila na pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub powiatem tarnowskim.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 18 maja 2018 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Informujemy, że rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich w roku akademickim 2018/2019.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 21 grudnia 2018 r. od godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Studenci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów stacjonarnych I lub II stopnia lub jednolitych magisterskich oraz studenci lat starszych, którzy wcześniej nie złożyli podania o akademik, mogą ubiegać się o przyznanie prawa do zakwaterowania w Domu Studenckim w roku akademickim 2018/2019.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 31 października 2018 r. od godziny 13.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

11-13 i 15 grudnia 2018 r. studenci naszej uczelni organizują akcję w ramach X edycji projektu Helpers’ Generation fundacji DKMS. Podczas tego wydarzenia studenci, wykładowcy i wszyscy zainteresowani będą mieli szansę zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. W ten sposób będziemy mieli szansę pomóc pacjentom chorym na nowotwory krwi.