Uniwersytet Pedagogiczny otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na realizację pięciu zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę (DUN).

Dr Justyna Kotowicz z Instytutu Pedagogiki Specjalnej UP została laureatką V edycji konkursu Mobilność Plus Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Prof. Stefan Bielański, dyrektor Międzynarodowego Centrum Naukowo-Badawczego „Mediterraneum”, uzyskał – jako kierownik zespołu badawczego – grant w ramach programu MNiSW pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Humanistyki”.

Projekt badawczy przygotowany przez dr. Pawła Kroha z Instytutu Geografii UP otrzymał finansowanie w ramach konkursu MINIATURA 1 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Nauki.

Dr Anna Winiarczyk-Raźniak z Instytutu Geografii UP otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki MINIATURA 1 na realizację wyjazdu badawczego do Meksyku.

Projekt badawczy przygotowany przez dr. Daniela Okupnego z Instytutu Geografii UP otrzymał finansowanie w ramach konkursu MINIATURA 1 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Nauki.

Biuro Nauki zachęca do zapoznania się z harmonogramem konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki w 2017 roku.