Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 10 listopada 2017 r. (piątek) będzie wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Cyfrowa Biblioteka Wspomnień to unikatowa kolekcja reminiscencji, która powstaje z okazji jubileuszu 75-lecia istnienia Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 2 maja 2017 r. (wtorek) będzie dodatkowo wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty języka gruzińskiego.

Informujemy, że od 3 do 21 sierpnia 2020 roku uczelniany Zespół poligrafii będzie przebywał na urlopie.