Harmonogram rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie przygotowywany jest z uwzględnieniem ogłoszenia wyników matur. Dlatego tegoroczna rekrutacja będzie dostosowana do decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącej terminu przeprowadzenia matur.

Zapoznaj się z ofertą kierunków i specjalności oraz kryteriami przyjęć na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Poznaj zasady, na których na studia na Uniwersytecie Pedagogicznym przyjmowani są laureaci i finaliści olimpiad.

Znamy już limity miejsc na pierwszy rok studiów w Uniwersytecie Pedagogicznym.

Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Pedagogicznego. Pierwszy etap potrwa do 3 września i polega na rejestracji kandydatów w uniwersyteckim systemie rekrutacyjnym oraz elektronicznym złożeniu wymaganej dokumentacji.

Tegoroczna edycja Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 odbędzie się online. Podczas wydarzenia osoby planujące w 2021 roku zdawać maturę będą mogły poznać szczegóły dotyczące zasad rekrutacji na studia na naszej Uczelni.

1 czerwca 2020 roku zaczynamy rekrutację na studia podyplomowe, które rozpoczną się w semestrze zimowym 2020/2021.