Od 31 października do 30 listopada 2018 r. trwać będzie rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST” na semestr letni 2018/2019.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 31 października 2018 r. od godziny 13.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego ogłasza VII edycję konkursu na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej. Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych poświęconych szeroko rozumianej tematyce harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie naukowego dorobku ruchu harcerskiego.

Do 22 października 2018 r. można przesyłać zgłoszenia do ósmej edycji Konkursu StRuNa.

W związku z zamknięciem pierwszej tury zapisów na wykłady ogólnouczelniane, prosimy o sprawdzenie statusów zapisów w Wirtualnej Uczelni. Poniżej prezentujemy statusy proponowanych kursów.

Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji Konkursu na pracę dyplomową doktorską lub magisterską z zastosowaniem programu Statistica, którego celem jest promocja autorów najlepszych prac naukowych oraz popularyzacja nowoczesnych metod analizy danych, dostępnych w oprogramowaniu Statistica.

2 października 2018 r. rozpocznie się głosowanie online. Natomiast 9 października 2018 r. będzie można spotkać się osobiście z kandydatami do tytułu „Student Roku” w Klubie Studenckim Bakałarz.

Zespół ds. Personalizacji informuje, że legitymacje studenckie i doktoranckie można przedłużać od poniedziałku do czwartku od godziny 9.00 do godzinny 14.00.

Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Pedagogicznego rozpoczyna zapisy na nowy semestr kursów języka rosyjskiego na poziomach: A1, A2, B1, B2, C1 oraz biznes.