Studenci, którzy opuścili uczelnianą bazę noclegową na czas pandemii zapłacą za pokój 25 procent mniej.

Akademickie Biuro Karier przygotowuje studentów i absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego do skutecznego poszukiwania pracy.

Terminy opłat za świadczone usługi edukacyjne upływające w marcu 2020 roku zostają przedłużone do dnia 30 kwietnia 2020 roku.

Informujemy, że dla wszystkich pracowników oraz studentów Uniwersytetu Pedagogicznego uruchomiona zastała usługa Microsoft Teams działająca w ramach Office 365.

Zostaje uruchomiona możliwość wsparcia w postaci konsultacji online z konsultantem ds. kryzysów psychicznych Mateuszem Biernatem i asystentem zdrowienia Klaudią Bułką.

Publikujemy najnowszy Komunikat Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Pedagogicznego.

W związku z wprowadzonymi 24 marca 2020 roku przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa społecznego ograniczony został dostęp do budynków Uczelni.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów przybywających na wymianie stypendialnej Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego bezwzględnie zaleca powrót do kraju.

Miło nam poinformować, że Studentem Miesiąca tym razem został Jakub Idzik – student drugiego roku bezpieczeństwa państwa.

Premier Jarosław Gowin podpisał dziś rozporządzenie, dzięki któremu ważność legitymacji studenckich i doktoranckich zostanie, na mocy rozporządzenia, automatycznie wydłużona do 31 maja, bez konieczności osobistego stawiania się w sekretariacie.