Dwa mecze i dwa zwycięstwa – to bilans pierwszych spotkań naszych zawodniczek w drugiej turze Akademickich Mistrzostw Małopolski w futsalu kobiet.

Pierwszy dzień wiosny (21 marca 2017 r.) okazał się bardzo szczęśliwy dla naszych futsalistek. W tym dniu rozpoczęła się druga runda rozgrywek Akademickich Mistrzostw Małopolski. Nasze dziewczęta zmierzyły się z bardzo wymagającymi przeciwniczkami – KU AZS UJ i KU AZS AWF. Drużyna AZS UJ gra w profesjonalnej lidze, zarówno na hali jak i na trawie. Poza tym futsalistki z UJ są wicemistrzyniami Akademickich Mistrzostw Polski! Jednak nasze zawodniczki pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych i zwyciężyły z nimi 4:1. Ogromne gratulacje! Przypieczętowaniem tego niesamowitego sukcesu było zwycięstwo w drugim meczu – dziewczęta rozgromiły AWF 7:0! Wielkie brawa dla całej naszej drużyny oraz dla trenera Piotra Pastuszko!

Drużyna futsalistek AZS UP na Akademickich Mistrzostwach Małopolski, 21 marca 2017 r.Drużyna futsalistek AZS UP na Akademickich Mistrzostwach Małopolski, 21 marca 2017 r.