Biuro Zespołu ds. Personalizacji będzie zamknięte dla stron 27 i 28 grudnia 2018 r. W wymienionych dniach nie będzie możliwości przedłużenia ważności legitymacji.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 21 grudnia 2018 r. od godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Drodzy maturzyści, jak co roku ruszyliśmy w Polskę, aby spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

11-13 i 15 grudnia 2018 r. studenci naszej uczelni organizują akcję w ramach X edycji projektu Helpers’ Generation fundacji DKMS. Podczas tego wydarzenia studenci, wykładowcy i wszyscy zainteresowani będą mieli szansę zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. W ten sposób będziemy mieli szansę pomóc pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Również w tym roku nasza Uczelnia włącza się do akcji „Szlachetna Paczka”. Od 21 do 30 listopada 2018 r. będziemy zbierali środki pieniężne, artykuły spożywcze i przemysłowe dla jednej z krakowskich rodzin.

Zapraszamy do działania wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierzaków, a mają dobrą wolę, gorące serca, sporo chęci, trochę czasu i chcieliby włączyć się do tegorocznej Akcji SOS, która rozpocznie się 19 listopada 2018 r. i potrwa do 16 grudnia 2018 r.

Od 31 października do 30 listopada 2018 r. trwać będzie rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST” na semestr letni 2018/2019.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 31 października 2018 r. od godziny 13.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Do 22 października 2018 r. można przesyłać zgłoszenia do ósmej edycji Konkursu StRuNa.

W związku z zamknięciem pierwszej tury zapisów na wykłady ogólnouczelniane, prosimy o sprawdzenie statusów zapisów w Wirtualnej Uczelni. Poniżej prezentujemy statusy proponowanych kursów.