Informujemy, że przyjmowanie wniosków o stypendia socjalne, stypendia rektora oraz stypendia dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2020/2021 rozpocznie się od 1 sierpnia 2020 r.

20 lipca 2020 roku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Małopolski w siatkówce plażowej.

Miło nam poinformować, że Studentką Miesiąca tym razem została Julia Rychwińska, studentka drugiego roku studiów magisterskich z socjologii.

Informujemy, że rozpoczęła się II tura przyjmowania wniosków o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich w roku akademickim 2020/2021

Prorektor ds. Kształcenia prof. dr hab. Bogusław Skowronek podpisał zarządzenie określające organizację zajęć ogólnouczelnianych w kolejnym semestrze.