Publikujemy Apel KRASP dotyczący wyborów prezydenckich, jednomyślnie przyjęty przez Prezydium KRASP 3 kwietnia 2020 roku.

Studenci, którzy opuścili uczelnianą bazę noclegową na czas pandemii zapłacą za pokój 25 procent mniej.

Publikujemy list Jego Magnificencji skierowany do społeczności akademickiej.

Publikujemy najnowszy Komunikat Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Pedagogicznego.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju Senat Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w elektronicznym głosowaniu podjął decyzję o uchyleniu kalendarza wyborczego.

W związku z wprowadzonymi 24 marca 2020 roku przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa społecznego ograniczony został dostęp do budynków Uczelni.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów przybywających na wymianie stypendialnej Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego bezwzględnie zaleca powrót do kraju.

Miło nam poinformować, że Studentem Miesiąca tym razem został Jakub Idzik – student drugiego roku bezpieczeństwa państwa.

Wszystkie zajęcia na Uniwersytecie Pedagogicznym zostają odwołane od dnia 12 marca do 14 kwietnia 2020 roku.

Publikujemy najnowszy Komunikat Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego.

W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 odwołane zostają do dnia 6 kwietnia 2020 roku konferencje, sympozja i seminaria naukowe organizowane w Uczelni, których uczestnikami są osoby przyjeżdzające z krajów objętych międzynarodowym monitoringiem epidemiologicznym i których liczba uczestników jest większa niż sto.